Agneta Tantsukool Spordi- ja Noorsooamet Eesti Kultuurkapital Lasnamäe Linnaosa Valitsus Saaremaa Vesi

Festivali tulemused 2015

2015. aasta Estraad- ja rahvaste tantsude festivali estraaditantsude nooremate vanuseklasside tulemused

Auhinnalised kohad vanuses 6-11
Laureaat: Tantsuteater Polly “Tähelepanu, ahvikesed!!!”
II koht: Vikerkaar Saue “2 miniatuuri”
III koht: Tantsuansambel “Neposedõ” “Matrjoškad”

Auhinnalised kohad vanuses 11-15
Laureaat: Eesti Tantsuagentuur “Maskeraad”
II koht: Variatsioonid “Tänased uudised”
III koht: Vikerkaar Saue “Ramalama”

Eripreemiad
Mitmekülgsuse eest: MEIE STUUDIO “Korstnapühkijad”
Tervikliku lavastuse eest: Tantsuteater Polly “Jonnakad printsessid”
Eriilmelisuse eest: TALLINNA 21. KOOL/KIVIMÄE KIVID “Meie mängud”
Rõõmsa atmosfääri eest: KT stuudio “Vahetund”
Julge ja aktuaalse teemakastutuse eest: MEIE STUUDIO “Põgenemine unistuste maale”
Oriflame’i eripreemia esteetilise välimuse eest: Tantsuteater Polly “Jonnakad printsessid”

Publiku lemmik:
Tantsuteater Polly “Tähelepanu, ahvikesed!!!”

2015. aasta Estraad- ja rahvaste tantsude festivali soolode ja duode tulemused:

Soolotantsude auhinnalised kohad estraaditantsude kategoorias vanuseklassis 6-11
Laureaat: Tantsuteater Polly “My favourite things”
II koht: Tantsuteater Polly “Irvikkassi tants”
III koht: Shaté Tantsukool “Batgirl – Princess of Darkness”

Soolotantsude auhinnalised estraaditantsude kategoorias vanuseklassis 11-15
Laureaat: Tantsustuudio „Star Dance“ „Esmakordselt New York’is“
II koht: Tantsustuudio „Star Dance“ “Täiskuu”
III koht: Studio Happy Dancers „Maleficent“

Soolotantsude auhinnalised estraaditantsude kategoorias vanuseklassis 15-19
Laureaat: Tantsustuudio „Star Dance“ „Kiri minevikust“
II koht: MODUS „Charleston“
III koht: Tantsustuudio „Star dance“ „Rolle mängides“

Duotantsude auhinnalised kohad estraaditantsude kategoorias vanuseklassis 6-11
Laureaat:Spordiklubi Nord “Fiksikud”
II koht: Studio Happy Dancers „Nightmares and Daydreams“
III koht: MODUS „Mulle meeldib swing“

Duotantsude auhinnalised kohad estraaditantsude kategoorias vanuseklassis 11-15
Laureaat: Tantsustuudio „Star Dance“ “Vanadus”
II koht: Tantsustuudio „Star Dance“ “Kaitsjad”
III koht: Tantsustuudio „Star Dance“ “Loovust inspireerides”

Duotantsude auhinnalised kohad estraaditantsude kategoorias vanuseklassis 15-19
Laureaat: KT Stuudio “Suhkrutükike”

Duotantsude auhinnalised kohad estraaditantsude kategoorias vanuseklassis täiskasvanud
Laureaat: Agnets “Red hats”

Duotantsude auhinnalised kohad estraaditantsude kategoorias segavnuseklassis
Laureaat: Tantsuteater Polly: “Kord kahekesi”

Duotantsude auhinnalised kohad rahvaste tantsude kategoorias vanuseklassis 6-11
Laureaat: Tantsustuudio Amrita „Ganapati Stuti“

Soolotantsude auhinnalised kohad rahvaste tantsude kategoorias vanuseklassis täiskasvanud
Laureaat: Mustlastantsu ansambel AL SOL “Vanjonok”
II koht: Tantsustuudio Amrita „Nataraja Kauthuvam“
III koht: VTM Dance Studio „Flamenquita“

Duotantsude auhinnalised kohad rahvaste tantsude kategoorias vanuseklassis täiskasvanud
Laureaat: Mustlastantsu ansambel AL SOL „RomaFest“
II koht: Tantsuansambel „Neposedõ“ “Üle jala polka”
III koht: Flamencostuudio FIESTA “Garrotin”

2015. aasta Estraad- ja rahvaste tantsude festivali rahvaste tantsude tulemused

Auhinnalised kohad vanuses 6-11
Laureaat: Tantsustuudio Akrida „Oi ladu, ladu“
II koht: TALLINNA 21. KOOL/KIVIMÄE KIVID „MÄNGUD PULKADEL“
III koht: Arte Flamenco „Lehvikulugu“

Auhinnalised kohad vanuses 11-15
Laureaat: Tantsuansambel „Neposedõ“ „Küla kadrill“
II koht: Arte Flamenco „Buleria“
III koht: Zagadka „Tatarlaste tants“

Auhinnalised kohad vanuses 15-19
Laureaat: Zagadka “Valgevenelaste tants“

Auhinnalised kohad vanuses täiskasvanud
Laureaat: Arte Flamenco „Bulerias-Alegrias“
II koht: Mustlastantsu ansambel AL SOL „Habarka“
III koht: MÜSTIKA TRIBE „Kocari a la tribal style“

Auhinnalised kohad segavanuseklassis
Laureaat: Mustlastantsu huvikool Khamoro „Mar Djandja!“
II koht:
III koht:

Eripreemiad:
Lavastuse eest: Tantsuklubi Koit “Hea tegu”
Stiilse esituse eest: Tantsuansambel „Neposedõ“ „Mokšanskie vihljavitsi (Mordva tants)“
Nobedate jalgade eest: Ansambel Terek “Kabardiini tants”

Publiku lemmik:
Tantsu stuudio Akrida “Oi ladu, ladu”