Agneta Tantsukool Spordi- ja Noorsooamet Eesti Kultuurkapital Lasnamäe Linnaosa Valitsus Saaremaa Vesi

Festivali tulemused 2012

RAHVASTETANTSUDE PÄEVA KONTSERT ( 24.NOVEMBER 2012)


Kontserdil osales kokku NELJAS vanuseklassis 18 tantsurühma 186 tantsijaga. 2-tunnise kontserdi raames esitati 29 tantsunumbrit:

OSALEJAD

  • Tantsustuudio Graatsia
  • Mini Peppy
  • MLLM šhowtantsuring JETE
  • Tantsuklubi Triiniks
  • Kohila Gümnaasiumi tantsijad
  • Hiie kool
  • Sõleke
  • Terek
  • Virukad
  • Dreamgroup
  • Müstika Tantsustuudio
  • R.E.D Stuudio
  • Hanady
  • Arte Flamenco
  • Khamoro
  • Modus
  • Tantsustuudio Tokra
  • Claudia Ševtsenko flamenkostuudio

Rahvastetantsude festivali kontserdi tulemused!

Laureaadid

Vanuseklass 6-10 aastat: Tantsustuudio Graatsia – Skomorohi
Vanuseklass 11-15 aastat: Hiie kool – Keerleb
Vanuseklass 15-21 aastat: Tantsustuudio Graatsia – Kotšari-Jally
Täiskasvanud: Arte Flamenco – Bulerias
PUBLIKU LEMMIK: Kivimäe Kivid – Tegemisi pulkadega

ERIPREEMIAD

Tehniliselt hea ja puhta esituse eest: Tantsuansambel Sõleke – Tšaardaš
Meisterliku ja haarava esituse eest: Claudia Ševtšenko flamecotantsu stuudio – Mato
Julguse ja tugeva esituse eest: Kivimäe Kivid – Oleme aga mehed
Koreograafia terviklikkuse eest: Virukad – Meie elu
Rahvatantsu ja kaasaegse tantsu oskusliku sidumise eest: Mustamäe Loomingu Maja Showtrupp Jete – Vihmaloits
Hea meeleolu loova esituse eest: R.E.D Stuudio – Tunnetel on kõla

ESTRAADTANTSUDE PÄEVA KONTSERTID (25.NOVEMBER 2012)

Kontsertitel osales kokku NELJAS vanuseklassis 36 tantsurühma 529 tantsijaga. Kahe 3-tunnise kontserdi raames esitati 80 tantsunumbrit:

OSALEJAD:

  • Anna Melody Spordikool
  • Arte flamenco
  • Black Coffee
  • Carina Tantsukool
  • Desiree
  • Dreamgroup
  • Error stuudio
  • Exit
  • EXTEMP Dance N ation
  • Face Põltsamaa
  • Flamencostuudio “Fiesta”
  • HOPE Tantsustuudio
  • Jürid-Marid
  • Kivimäe kivid
  • K-Manche tantsugrupp
  • Kohila Gümnaasiumi
  • Kohila Rõõmupäkad
  • Korellon
  • Mixdance
  • MLLM koreograafiaring „Pääsuke“
  • Modus
  • Müstika Tantsustuudio
  • Peppy Dance
  • Shate tantsukool
  • Sõleke
  • Tahkuranna tantsutiim
  • Tantsuklubi Triiniks
  • Tantsukool Newstart
  • Tantsustuudio Graatsia
  • Tantsustuudio H.I.T
  • Tantsustuudio Mission4
  • Tantsustuudio Tokra
  • Tera
  • T-Stuudio
  • Tt- Stuudio
  • TYSK Dance

Estraadtantsude I kontsert:

LAUREAAT vanuseklass 6-10: Tantsustuudio Graatsia – Tsirtus
LAUREAAT vanuseklass 11-14: Tahkuranna Tantsutiim – Hiierkese Rõõm
PULIKU LEMMIK: Mission4 – Alice in Wonderland

Eripreemiad:

Muusika ja tantsu süžee ühtsuse eest: Tt-Stuudio IV rühm – Kuu Unistus ehk Öö
Hea näitlejameisterlikkuse ja tehnilise soorituse eest – Tantsukool Newstart – Sõbrannad
Tantsu terviklikkuse eest: Tantsustuudio Tokra – Lõbusad Noodid
Artistlike tantsude eest: MODUS (“Kriminaalsed kassid” ja “Unimütsid”)
Kõrgetasemelise tehnilise esituse eest – Kohila Gümnaasiumi tantsijad – Miks?
Sünergia eest – Shaté Tantsukool – Tüdrukud bändiproovis

Estraadtantsude II kontsert:

LAUREAAT vanuseklassis 15-21: Shatè Tantsukool – Arukad blondiinid
LAUREAAT täiskasvanute vanuseklassis: Shaté Tantsukool – Hutarjanka
PUBLIKU LEMMIK:. EXTEMP Dance Nation – FUNKY Place

Eripreemiad

Lavastuse terviklikkuse eest: Error Tantsukool – Maiade kummardus päikesejumalale
Meeleolu loova esituse eest: Tantsustuudio Graatsia (tantsud “Varjud” ja “Oi da…”)
Efektse koreograafilise keele kasutamise eest: EXTEMP Dance Nation – Südamerütmid
Tantsurõõmu eest: Jürid-Marid (tantsud “Meie tants” ja “Hei, mustlane!”)
Stiilipuhtuse eest: Müstika Tantsustuudio (tantsud “Yearning” ja “West end blues”)

 

TÄNAME kõiki tantsijaid ning Spordi- ja Noorsooametit, Lasnamäe Linnaosa valitsust AS-i Saarema Vesi ja Idamaise Tantsu Keskust!
Kohtumiseni 2013 aastal 16. ja 17. novembril kolmandal Estraad- ja rahvaste tantsude festivalil!

Agnes Mägismaa
ERT festivali peakorraldaja