EV100 Agneta Tantsukool

VIII Estraad- ja rahvaste tantsude festival

Meil on rõõm teatada, et VIII ERT Festival leiab ased 16.-18. novembril 2018 Tallinnas Lindakivi Kultuurikeskuses.

Esialgsed planeeritud kontsertide algusajad on järgnevad:

16. novembril kell 16:30 võistlevad omavahel estraaditantsude ja rahvaste tantsude soolo-, duo- ja trio tantsude etteasted.
17. novembril kell  11:00 võistlevad omavahel rahvaste tantsude kõik vanuseklassid.
18. november  kell 12:00 estraaditantsud vanuseklassides eelkooliealised, lapsed1 ja  lapsed2.
18. novembril kell 17:00 võistlevad omavahel estraaditantsud vanuseklassis noored1, noored2, täiskasvanud, segavanuseklass.

Tutvumiseks on üleval ka 2018. aasta reglement.

Lähipäevadel ilmub lehele rohkelt uut infot!

ERT Festival 2017 rahvaste tantsude tulemused gruppide arvestuses

25. novembril 2017 toimus VII Estraad- ja rahvaste tantsude festivali IV kontsert Lindakivi Kultuurikeskuses. Omavahel võistlesid rahvaste tantsud gruppide arvestuses, mille paremusjärjestus selgitati viieliikmelise žürii hindamise tulemusena.

Vanuseklasse täiskasvanud, lapse1 ja lapsed2 hindas žürii kooseisus:

  • Ülle Toming
  • Olesja Kazeko
  • Jana Teder
  • Karolin Poska
  • Tõnu Pomerants

Vanuseklasse noored1, segavanuseklass ja noored2 hindas žürii kooseisus:

  • Ülle Toming
  • Olesja Kazeko
  • Jana Teder
  • Karolin Poska
  • Agnes Mägismaa

 

Auhinnalised kohad

Rahvaste tantsude vanuseklassis lapsed1

  • I koht: Tantsuteater Focus „Oi,ljuli,ljuli…..“
  • II koht: Erazanq „Lorke“
  • III koht: Goltsman Ballet Studio „GelSher“

Rahvaste tantsude vanuseklassis lapsed2

  • I koht: Tantsuansambel Neposedõ „Akulinka“
  • II koht: Tantsuteater Focus „Tarantella“
  • III koht: Tantsuklubi KOIT „Rõõm olemisest“

Rahvaste tantsude vanuseklassis noored1

  • I koht: Ansambel Terek „Islamei“
  • II koht: Tantsustuudio Graatsia „Hava-nagila“
  • III koht: Flamencostuudio Fiesta „Pühapäev Havannas“

Rahvaste tantsude vanuseklassis noored2

  • I koht: Tantsustuudio Graatsia „Šalaho“
  • Tantsuansambel Neposedõ „Belleza“

Rahvaste tantsude vanuseklassis täiskasvanud

  • I koht: Mustlastantsu huvikool Khamoro „Sallikarussell“
  • I koht: Tantsustuudio Amrita „Sanmukha Kavuthuvam“
  • III koht: Mustlastantsutrupp Shatritsa „Cumaile“

Rahvaste tantsude vanuseklassis segavanuseklass

  • I koht: Tantsustuudio Graatsia „Hitrye prachki“
  • II koht: Flamencostuudio Fiesta „Quadro de casta~nuelas“ (“Kastanjetikvartett”)
  • III koht: Erazanq „PAPURRI“

 

Eripreemiad

  • Lavalise kohalolu eest: Tantsuklubi KOIT „Rõõm olemisest“
  • Karakteristliku esituse eest: tantsija Saskia Hannus Flamencostuudiost Fiesta, tants „Fandangos“
  • Publiku lemmik: Tantsuteater Focus „Tarantella“

ERT Festival 2017 estraaditantsude tulemused gruppide arvestuses

25. novembril 2017 toimus VII Estraad- ja rahvaste tantsude festivali II ja III kontsert Lindakivi Kultuurikeskuses. Omavahel võistlesid estraaditantsud gruppide arvestuses, mille paremusjärjestus selgitati viieliikmelise žürii hindamise tulemusena.

ERT festivali II kontserdil osalesid vanuseklassid eelkooliealised, lapsed1, lapsed2 ja noored1.

Žürii kooseisus:

  • Ülle Toming
  • Olesja Kazeko
  • Jana Teder
  • Raho Aadla
  • Tõnu Pomerants

Auhinnalised kohad

Estraaditantsude vanuseklassis eelkooliealised: vanus 3 – 7

  • I koht: MTÜ Tantsuteater Polly „Lõbus laul“
  • II koht: Tantsustuudio „Star Dance“ tants „Flamingo Mängud“
  • III koht: Tantsuansambel Neposedõ „Minu väike sõber“

Estraaditantsude vanuseklassis lapsed1: 6-9 – aastased

  • I koht: MTÜ Tantsuteater Polly „Vesiroosike“
  • II koht: Spordiklubi Nord „Värvid“
  • III koht: Tantsuklubi KOIT „Lokk ja roll“

Estraaditantsude vanuseklassis lapsed2: 9-12 – aastased

  • I koht: MTÜ Tantsuteater Polly „Kella viie teega algab uus tee“
  • II koht: MTÜ Tantsuteater Polly „Idamaised muinasjutud“
  • III koht: Maerobic Tantsustuudio RM6 „Põrunud Professorid“

Estraaditantsude vanuseklassis noored1: 12-15- aastased

  • I koht: Tantsustuudio „Star Dance“ tants „Hei Na Na Na“
  • II koht: Tantsustuudio Varjud „Gimme, gimme“
  • III koht: Rapla Tantsustuudio „Lühis“

Eripreemiad

  • Kostüümi eest: Spordiklubi Nord „Värvid“
  • Esteetilise ja tervikliku lavastuse eest: MTÜ Tantsuteater Polly „Vesiroosike“
  • Hea idee ja mängulise lavastuse eest: Tantsustuudio TOKRA „Tondipüüdjad“
  • Publiku lemmik: Tantsuteater Focus „See elab meis!“

 

ERT festivali III kontserdil osalesid vanuseklassid noored2, täiskasvanud ja segavanuseklass.

Žürii kooseisus:

  • Ülle Toming
  • Olesja Kazeko
  • Natalija Ilves
  • Raho Aadla
  • Tõnu Pomerants

Auhinnalised kohad

Estraaditantsude vanuseklassis noored2: vanus 15 – 19

  • I koht: Zagadka „На просторах Африки“
  • II koht: Tantsustuudio Varjud „Sellisena on loodud maailm“
  • III koht: FACE Moe- ja Tantsukool „Õud nukunurgas“

Estraaditantsude vanuseklassis täiskasvanud

  • I koht: Tantsutrupp MODUS „RINGCHARLESTON“
  • II koht: Tähtvere Tantsukeskus „One more touch“
  • III koht: MTÜ Tantsuteater Polly „Adon Olam“

Estraaditantsude vanuseklassis segavanuseklass

  • I koht: MTÜ Tantsuteater Polly „Igavese talve kuningriigis“
  • II koht: Tantsutrupp MODUS „TRANKEY DOO“
  • III koht: Tantsustuudio Varjud „Uued reeglid“

Eripreemiad

  • Emotsionaalselt kaasakiskuva esituse eest solistile Sofija Tsarjova tantsugrupist Zemtsuzina tansuga „Usaldage meid!“
  • Publiku lemmik: MTÜ Tantsuteater Polly „Igavese talve kuningriigis“

ERT Festival 2017 soolode ja duode tulemused

24. novembril 2017 toimus VII Estraad- ja rahvaste tantsude festivali I kontsert Lindakivi Kultuurikeskuses.

Võistlesid omavahel soolo- ja duotantsud, mille paremusjärjestus selgitati viieliikmelise žürii hindamise tulemusena.

Žürii kooseisus:

  • Ülle Toming
  • Olesja Kazeko
  • Jana Teder
  • Natalija Ilves
  • Karolin Poska

 

Auhinnalised kohad soolode arvestuses

Estraaditantsude vanuseklassis kuni 11-aastased

  • I koht: MTÜ Tantsuteater Polly tantsija Jekaterina Kutepova tantsuga „Ah, Pariis!“
  • II koht: MTÜ Tantsuteater Polly tantsija Angelica Bolhovitina tantsuga „Princess Poppy“
  • III koht: MTÜ Tantsuteater Polly tantsija Arina Markelova tantsuga „Karlsson“

Estraaditantsude vanuseklassis 11-15 -aastased

  • I koht: MTÜ Tantsuteater Polly tantsija Anna-Maria Tšižik tantsuga „Memories“
  • II koht: Tantsustuudio „Star Dance“ tantsija Kristina Popovitš tantsuga „Magic Tricks“
  • III koht: MTÜ Tantsuteater Polly tantsija Kamilla Dolgikh tantsuga „Magic Cinema World“

Estraaditantsude vanuseklassis 16-täiskasvanud

  • I koht: Releve Dance Studio tantsija Jekaterina Maksimovitš tantsuga „Don’t Say Farewell“
  • II koht: Tantsustuudio „Star Dance“ tantsija Elina Orlova tantsuga „112“
  • III koht: LDF Tantsukooli tantsija Laura Vassilevskaya tantsuga „Останусь“

Rahvaste tantsude vanuseklassis 11-15 -aastased

  • I koht: Marina Tširkova Balletiakadeemia tantsija Annaliisa Lipp tantsuga „Spanish Dance“
  • II koht: Luxor’i tantsija Kaoka tantsuga „Street Shaabi“

Rahvaste tantsude vanuseklassis 16-täiskasvanud

  • I koht: Flamencostuudio Fiesta tantsija Anne Anderson tantsuga „El Paraiso de la Alegria (Rõõmuparadiis)“

Auhinnalised kohad duode arvestuses

Estraaditantsude vanuseklassis kuni 11-aastased

  • I koht: MTÜ Tantsuteater Polly tantsijad Katrina Kard ja Elizaveta Barabanova tantsuga „Hirmus unenägu“
  • II koht: Tantsuteater Focus’e tantsijad Melisa Söyler ja Aleyna Söyler tantsuga „Ta ära lendas, aga lubas tagasi tulla!!!“
  • III koht: Tantsutrupp MODUS tantsijad Kerla Kalm ja Brait Pärnik tantsuga „HÄRRASMEES“

Rahvaste tantsude vanuseklassis 11-15 -aastased

  • I koht: Tantsustuudio Graatsia tantsijad Vladislav Davydov ja Daniel Vinkel tantsuga „Mexika sapateo“

Estraaditantsude vanuseklassis 11-15 -aastased

  • I koht: MTÜ Tantsuteater Polly tantsijad Nadezda Ivanova ja Jekaterina Nelidova tantsuga „Sõprus esimesest silmapilgust“
  • II koht: Tantsustuudio „Star Dance“ tantsijad Ekaterina Sviridovich ja Laura Kartavina tantsuga „My Guardian Angel“
  • III koht: MTÜ Tantsuteater Polly tantsijad Lauren-Kairiin Põldoja ja Sofia Kirillova tantsuga „Sõpruse jõud“

Estraaditantsude vanuseklassis 16-täiskasvanud

  • I koht: Tantsustuudio „Star Dance“ tantsijad Maria Zikas ja Julia Arabkina tantsuga „Slow Me Down“
  • II koht: Tantsustuudio „Star Dance“ tantsijad Olga Lans ja Jaroslav Galitskij tantsuga „Origo“
  • III koht: Tantsustuudio Graatsia tantsijad Jekaterina Narusk ja Anastasia Fedosenko tantsuga „Varjud“

Eripreemiad

  • Originaalse tantsu eest: Agneta Tantsukooli „Igatsus merest“, tantsija Hedi Kasemägi
  • Hea lahenduse, kostüümi ja muusika eest: MTÜ Tantsuteater Polly „Hirmus unenägu“, tantsijad Katrina Kard ja Elizaveta Barabanova
  • Suurepärase tantsutehnika eest: MTÜ Tantsuteater Polly „Printsess Poppy“, tantsija Angelica Bolhovitina
  • Tantsija eripreemia: Tantsutrupp MODUS’e tantsija Ando Temmo Torm, osales tantsus „KEHALINE KASVATUS“
  • Rõõmsuse eest: Tallinna 21. kool „Suvi“, tantsijad Liselle Valge ja Saara Raudsaar
  • Eripärase kostüümi eest: MTÜ Tantsuteater Polly „Ah, Pariis!“, tantsija Jekaterina Kutepova
  • Publiku lemmik: Agneta Tantsukool „Kui külm võitu sai“, tantsija Mia Luiga

 

Palju õnne kõigile võitjatele!

Tule 24.-26. novembril festivalile!

Tule 24.-26. novembril Lindakivi Kultuurikeskusesse osa saama VII Estraad- ja rahvaste tantsude festivalist!

Meid ootab ees nädalavahetus paljude esinejate ja meeleolukate tantsudega, ärevust ja vürtsi lisab tantse hindav žürii ja võistlusmoment, kus oma osa on ka publikul.

Piletid müügil kohapeal enne kontserdi algust.

Kontsertide toimumisajad on järgnevad:

24.november 2017

17:00 estraaditantsude ja rahvaste tantsude soolo- ja duoetteasted

pilet – 3€

25.november 2017

11:30 estraaditantsude võistlus vanuseklassides eelkooliealised, lapsed1, lapsed2 ja noored1
18:30 estraaditantsude võistlus vanuseklassides noored2, täiskasvanud, segavanuseklass

mülema kontserdi pilet eraldi – 5€; päevapilet 8€

26. november 2017

11:30 rahvaste tantsude võistlus, esinevad kõik vanuseklassid

pilet – 5€

Eelregistreerimise lõpp

Eelregistreerimise periood VII ERT festivalile on lõppenud.
Sellega seoses on registreerimiseks suletud järgmised rühmad:

  • Rahvaste tantsude soolod vanuseklassis kuni 11-aastased
  • Rahvaste tantsude duod vanuseklassis kuni 11-aastased ja 16-täiskasvanud
  •  Estraadtantsude duod 16-täiskasvanud

Ülejäänud kategooriatesse ja vanuseklassidesse on registreerimine endiselt avatud kuni 10.novembrini.

Registreerimine VII festivalile

Alanud on registreerimine 2017. aasta ERT festivalile!

Festival toimub 24.-26.novembril Lindakivi Kultuurikeskuses. Esialgsed festivaliajad on järgnevad:

  • 24. novembril kell 17:00 võistlevad omavahel estraaditantsude ja rahvaste tantsude soolo- ja duoetteasted.
  • 25. novembril kell kell 11:30 võistlevad omavahel estraaditantsud vanuseklassides eelkooliealised, lapsed1, lapsed2 ja noored1
  • 25. novembril kell 18:30 võistlevad omavahel estraaditantsud vanuseklassis noored2, täiskasvanud, segavanuseklass
  • 26. novembril kell 11:30 võistlevad omavahel rahvaste tantsude kõik vanuseklassid

Tutvuge täpsemalt reglemendiga ning eelregistreerige oma tantsud 23. oktoobrini. Lõplik registreerumise tähtaeg on 10. november.

Registreerimiseks suletud grupid

Registreerimine kõigisse vanusegruppidesse ja kategooriatesse on käesolevalt veel avatud, kuid uusi registreerimisi ei võta me vastu soolode arvestuses estraaditantsude kategoorias vanuseklassis 7-111.