Estraadtantsude kontsert (19.november 2011)
Kontserdil osales kokku kolmes vanuseklassis 15 tantsurühma 236 tantsijaga. 2-tunnise kontserdi raames esitati 34 tantsunumbrit.
Osalejad:
- Desiree
- Error stuudio
- Face P
- Glow, Kittys, Skulls
- Huviklubi Cadencia
- Kopli Noortemaja estraaditantsu stuudio “Extemp”
- Carina Tantsukool
- Tähtvere Tantsukeskus
- Tantsukool NEWSTART
- Võru Kunstikooli Tantsutrupp Katariina
- MTÜ Tantsukool Luikede Lend
- Sakala Eragümnaasiumi tantusgrupp MIXDANCE
- Mission 4
- Tantsu- ja Moekool GaLeRii, tantsurühm Feliz
- K-manche
Estraadkontserdi tulemused
Laureaadid
Vanuseklass 6-10 – Mission4 tantsuga „Vallatu nukk karbist“
Vanuseklass 11-14 – Carina Tantsukool tantsuga „Girls! Girls! Girls!“
Vanuseklass 15-21 – Kopli Noortemaja estraaditantsu stuudio “Extemp” tantsuga „Tantsuplatsil“
Eripreemiad
Publiku lemmik – Tantsu- ja Moekool GaLeRii, tantsurühm Feliz tantsuga „Lõbus olla“.
Stiilsuse eripreemia – Võru Kunstikooli Tantsutrupp Katariina tantsuga „Kauboid“.
Terviklikkuse eripreemia – Error stuudio tanstuga „ After Midnight“
Emotsionaalsuse eripreemia – Tähtvere Tantsukeskus tantsuga „Nunnad hoos“
Efektsuse eripreemia – Võru Kunstikooli tantsutrupp Katariina “Jääkuningannad”
Rahvaste tantsude kontsert 20.november algusega 17.00
Kontserdil osales kokku kahes vanuseklassis 8 tantsurühma 62 tantsijaga. 1,5-tunnise kontserdi raames esitati 19 rahvaste tantsu numbrit.
Osalejad:
- Kopli Noortemaja estraaditantsu stuudio “Extemp”
- Tartu Armeenia pühapäevakool Maštots
- Tantsukool GRAATSIA
- Ansambel „Lezginka“
- Tantsugrupp „NartSana“
- Arte Flamenco
- Iiri- ja šotitantsuansambel Celtic Unicorn
- Ahja „Keeris“
Rahvaste tantsude tulemused:
Žürii lemmikud
Vanuseklass 11-14 – Kopli noortemaja estraaditantsu stuudio “Extemp” tantsuga „Pardike“
Vanuseklass 15-21 – Tantsukool Graatsia tantsuga „Kazatšok“
Eripreemiad
Publiku lemmik – Tartu Armeenia pühapäevakool Maštots
Stiilsuse ja tehnilisuse eripreemia – Arte flamenco tantsuga „Sevillana“
Parim soolo – Tamara Bezljudov tantsuga „Hajkakan par“
Nooruse ja sära eripreemia – Iljas Abubakarov tantsuga „Dagestani Lezginka“
TÄNAME kõiki tantsijaid ning Spordi- ja Noorsooametit, Kultuuriväärtuste Ametit ja Saku Õlletehast (Vichi veepudelitega toetamise eest)!
Kohtumiseni 2012 aasta novembris teisel Estraad- ja rahvaste tantsude festivalil!
Agnes Mägismaa
ERT festivali peakorraldaja