Agneta Tantsukool Spordi- ja Noorsooamet Eesti Kultuurkapital Lasnamäe Linnaosa Valitsus Saaremaa Vesi

Festivali tulemused 2011

Estraadtantsude kontsert (19.november 2011)

Kontserdil osales kokku kolmes vanuseklassis 15 tantsurühma 236 tantsijaga. 2-tunnise kontserdi raames esitati 34 tantsunumbrit.

Osalejad:

  • Desiree
  • Error stuudio
  • Face P
  • Glow, Kittys, Skulls
  • Huviklubi Cadencia
  • Kopli Noortemaja estraaditantsu stuudio “Extemp”
  • Carina Tantsukool
  • Tähtvere Tantsukeskus
  • Tantsukool NEWSTART
  • Võru Kunstikooli Tantsutrupp Katariina
  • MTÜ Tantsukool Luikede Lend
  • Sakala Eragümnaasiumi tantusgrupp MIXDANCE
  • Mission 4
  • Tantsu- ja Moekool GaLeRii, tantsurühm Feliz
  • K-manche

Estraadkontserdi  tulemused

Laureaadid

Vanuseklass 6-10 – Mission4 tantsuga „Vallatu nukk karbist“
Vanuseklass 11-14 – Carina Tantsukool tantsuga „Girls! Girls! Girls!“
Vanuseklass 15-21 – Kopli Noortemaja estraaditantsu stuudio “Extemp” tantsuga „Tantsuplatsil“

Eripreemiad

Publiku lemmik – Tantsu- ja Moekool GaLeRii, tantsurühm Feliz tantsuga „Lõbus olla“.
Stiilsuse eripreemia – Võru Kunstikooli Tantsutrupp Katariina tantsuga „Kauboid“.
Terviklikkuse eripreemia – Error stuudio tanstuga „ After Midnight“
Emotsionaalsuse eripreemia – Tähtvere Tantsukeskus tantsuga „Nunnad hoos“
Efektsuse eripreemia – Võru Kunstikooli tantsutrupp Katariina “Jääkuningannad”

Rahvaste tantsude kontsert 20.november algusega 17.00

Kontserdil osales kokku  kahes vanuseklassis  8 tantsurühma 62 tantsijaga. 1,5-tunnise kontserdi raames esitati 19 rahvaste tantsu numbrit.

Osalejad:

  • Kopli Noortemaja estraaditantsu stuudio “Extemp”
  • Tartu Armeenia pühapäevakool Maštots
  • Tantsukool GRAATSIA
  • Ansambel „Lezginka“
  • Tantsugrupp „NartSana“
  • Arte Flamenco
  • Iiri- ja šotitantsuansambel Celtic Unicorn
  • Ahja „Keeris“

Rahvaste tantsude tulemused:

Žürii lemmikud

Vanuseklass 11-14 – Kopli noortemaja estraaditantsu  stuudio “Extemp” tantsuga „Pardike“
Vanuseklass 15-21 – Tantsukool Graatsia tantsuga „Kazatšok“

Eripreemiad

Publiku lemmik – Tartu Armeenia pühapäevakool Maštots
Stiilsuse ja tehnilisuse eripreemia – Arte flamenco tantsuga „Sevillana“
Parim soolo  – Tamara Bezljudov tantsuga „Hajkakan par“
Nooruse ja sära eripreemia  – Iljas Abubakarov tantsuga „Dagestani Lezginka“

 

TÄNAME kõiki tantsijaid ning Spordi- ja Noorsooametit, Kultuuriväärtuste Ametit ja Saku Õlletehast (Vichi veepudelitega toetamise eest)!
Kohtumiseni 2012 aasta novembris teisel Estraad- ja rahvaste tantsude festivalil!

 

Agnes Mägismaa
ERT festivali peakorraldaja