Estraad tantsude kategooria
Mudilased: 3-7 aastased
I koht Tantsuteater Polly tantsuga Mesilased Žu-Žu-Žu 129 p
II koht X-Generation tantsuga Tantsukutse 114p
III koht Koit Tanstukool tantsuga Under the sea 113 p
Lapsed: 8 – 10 aastased
I koht Tantsuteater Polly tantsuga Hello, Mrs. Newton!144p
II koht Tantsuteater Polly tantsuga Dinner is better, when we eat together! 140p
III koht Tantsuteater Focus tantsuga Inetu pardipoeg 131p
Noored 1: 11-14 – aastased
I koht Tantsuteater Polly tantsuga Lost Treasures 140p
II koht tantsuteater Polly tantsuga Tango Fusion 140p
III koht Tantsuteater Focus tantsuga Millest unistavad lapsed 133p
Noored 2: 15-19 – aastased
I koht X-Generation tantsuga Everything in the book 138p
II koht Dance Act tantsuga Maria, Rosalia, Carmelita ja teised 138p
III koht X- Generation tantsuga Performance 130p
Täiskasvanud
I koht Koit Tantuskool tantsuga Kõigele jah 126p
II koht Tantsuteater Polly tantsuga Parfume de Femme 110p
III koht Müstika stuudio tantsuga Solovei 102p
Segavanuseklass
II koht Tantsuteater Polly tantsuga Võlumetsa saladused 125p
ERIPREEMIAD
Eripreemia: Lastepärase leegi eest – Lasnamäe Huvikool Tantsustuudio tantsuga Tuletants
Eripreemia: Tervikliku kompositsiooni eest – Tantsuteater Focus tantsuga Jõgi
Eripreemia: Elulise teema käsitlemise eest tantsus – Tantsuteater Focus tantsuga Said tuttavateks… said sõpradeks
Eripreemia: Huvitava eakohase süžee eest – Tantsustuudio Mission 4 tantsuga Kas täna on pühapäev
Eripreemia: kaasakiskuv tehniline sünkroonsus – X-Generation tantsuga Laffy-Taffy
Eripreemia: Mõtet ergutava ja sisetunde jälgimise eest – Bren Dance tantsuga Jälgi oma sisetunnet
GRAND PRIX Tantsuteater Polly tantsuga Hello, Mrs. Newton
Rahvaste tantsude kategooria
Lapsed: 8 – 10 aastased Grupp
III koht Tantsustuudio Ehte Kivikesed tantsuga Kevadekutse 104p
Lapsed: 8 – 10 aastase Soolo
II koht Tantusteater Focus tantsuga Stefania 112p
III koht Tantusteater Polly tantsuga Mehhiko motiivid 91p
Noored 1: 11-14 – aastased Grupp
I koht Flamencostuudio FIESTA tantsuga Fandangos 117p
II koht Tantuteater Polly tantsuga Lähme maasikale 115p
III koht Zemtsusina tantsuga Ennustajad 92p
Noored 2: 15-19 – aastased Grupp
II koht Flamencostuudio FIESTA tantsuga Solea por bulerias Farruca 112p
II koht Zemtsusina tantsuga Kaugel mägedes 103p
Noored 2: 15-19 – aastased trio
II koht Arte Flamenco tantsuga Farruca 119p
III koht Tantusteater Polly tantsuga Laisa inimese tööpäev on ikka homme 113p
Noored 2: 15-19 – aastased soolo
II koht DanceAct Tantsutsuudio Mi amor 120p
Noored 2: 15-19 – aastased duo
I koht Koit Tantsukool tantsuga “elu sisu ilu”132p
Segavanuseklass grupp
I koht Koit Tantsukool tantsuga Pesa 140p
II koht Arte Flamenco tantsuga Guajira 133p
III koht Tantsustuudio Graatisa tantsuga Rumeenia mustlaste tants “Tsuki-Tsuki” 127p
Täiskasvanud grupp
I koht Mustlastantsu huvikool Khamoro tantsuga Romano Drom 133p
II koht Flamencostuudio FIESTA tantsuga Solea 127p
III koht Tantsustuudio Amrita tantsuga Durga varnam 123p
Täiskasvanud trio
I koht Arte Flamenco tantsuga Siguiriyas 141p
II koht Flamencostuudio Fiesta tantsuga ZAMBRA 134p
Täiskasvanud duo
I koht Tantsustuudio Amrita tantsuga Angikam 135p
Täiskasvanud soolo
I koht Tantsustuudio Amrita tantsuga Dasavatharam 144p
GRAND PRIX Koit Tantsukool Pesa
Eripreemia: Malbe esituse eest – Armeenia muusikaalne ansambel Yerazanq tantsuga Kirsipuu
Eripreemia: Hoogsuse ja stiili puhtuse eest – Tantsustuudio Graatsia tantsuga Rumeenia mustlaste tants “Tsuki-Tsuki”
Eripreemia: Tervikliku koreograafia ja kompositsiooni eest – Flamancostuudio Fiesta tantsuga Fandangos