Agneta Tantsukool Spordi- ja Noorsooamet Eesti Kultuurkapital Lasnamäe Linnaosa Valitsus Saaremaa Vesi

Festivali tulemused 2014

Estraaditantsude päeva tulemused

Estraaditantsude päeva raames toimus kaks kontserti – üks vanuseklassidega 6-11 ja 11-15 ning teine vanuseklassidega 15-21, täiskasvanud ja segavanuseklass. Estraad- ja rahvaste tantsude estraadtantsude päeval osales 42 tantsugruppi üle Eesti kokku 110 tantsuga ja ligikaudu 980 tantsijaga.

I estraadtantsude kontserdi tulemused:

Vanuseklass 6-11:
Laureaat: Meie Stuudio tantsuga “Dirigendid”
II koht: Tantsuteater Polly tantsuga “Kavalad hiired”
III koht: Tantsuansambel Neposedõ “Vene suveniir”

Vanuseklass: 11-14(15)
Laureaat: Shatè Tantsukool tantsuga “Loitsuraamatu saladus”
II koht: MODUS tantsuga “Cakewalk”
III koht: Tantsustuudio “Star dance” tantsuga “Don’t Rain On My Parade”

Publiku lemmik: Tantsuteater Polly “Kavalad hiired”

Eripreemiad:
Rõõmsa meeleolu eest Shaté Tantsukool “Karnevalipood”
Hea energia eest Tiina Tantsustuudio “Plikade rokk”
Stiilipuhtuse eest Tallinna Kopli noortemaja tantsustuudio “Extemp” tantsuga “Hurraa, vaheaeg!”
Korrektse esteetilise esituse eest X-Generation tantsivad “Koolibrid Tantsivad”
Hea rollisoorituse eest Laine Mägi Tantsukool tantsuga “Sipelgad”
Parim soolotants: Tahkuranna Tantsutiin „Kuningate tants“
Ajatruu stiili eest Tantsuklubi Triiniks „Moemaja ’68“
Hea meeleolu eest Esteetika- ja tantsukool „Aasta oli siis missiis“
Kostüümi eripreemia Varjud tantsuga „Nukuteater“
Lavastuse eripära eest Maerobic Tantsustuudio RM4
Toimiva visuaalse lahenduse eest X-Generation „Seven Lives“
Tugeva tehnika eest Tahkuranna Tantsutiim „Kangelased“

II estraadtantsude kontserdi tulemused:
Vanuseklass 15-21
Laureaat: Shaté Tantsukool “Bonnie and Clyde”
II koht: MODUS tantsuga “Armastuseni”
III koht: Varjud “Belleville’i tänavatel”
Täiskasvanute vanuseklass
Laureaat: Meie Stuudio „Borati elu Kasahstanis“
II koht: Tantsustuudio Tokra „LOVE“
Segavanuseklass:
Laureaat: Meie Stuudio „Sajandi armastus“
II koht: Zagadka „Täiskuu“
III koht: Agneta Tantsukool „Mida lähemale, seda kaugemale“

Eripreemiad:
Elurõõmu eest Maerobic Tantsustuudio RM0 tantsuga „Mis, kes, kus?“
Eripreemia juhendajale: Tiina Kaev, eakohaste tantsude loomise eest (Tiina Tantsustuudio)
Parim soolitants: Zemtsuzina „On vaja elada“
Täpse tehnilise esituse eest Antree „Oj-li, oj-li“

Rahvaste tantsude päeva tulemused

Rahvaste tantsude kontserdil Lindakivi Kultuurikeskuses osales kokku pea 200 tantsijat. Osales 16 tantsugruppi 25 tantsuga.

Rahvaste tantsude päeva tulemused on järgnevad:

Vanuseklass 6-11
Laureaat: Tantsuteater Polly “Kevad Aasias”
II koht: Arte Flamenco „Poco a poco“ (eesti k. „Tasapisi“)
III koht: Kivimäe Kivid / Tallinna 21. kool „Väike polka“

Vanuseklass 11-14(15)
Laureaat: Arte Flamenco “Farruca”
II koht: Zagadka „Juutide tants“
III koht: Flamencostuudio Fiesta „Tango de Triana“

Vanuseklass 15-21
Laureaat: Flamencostuudio Fiesta “Tangos”
II koht: Zagadka „Iiri tants“

Täiskasvanute vanuseklass
Laureaat: MTÜ Mustlastantsu ansambel AL SOL “Nunta”
II koht: MTÜ Mustlastantsu huvikool Khamoro „Tšastuški“
III koht: Flamencostuudio Fiesta „Bulerias“

Segavanuseklass
Laureaat: Arte Flamenco “Carmen”
II koht: Agneta Tantsukool “Tarantella”
III koht: MODUS „Rõõmutsõõr“

Eripreemiad:
Oma asja ajamise eest – Kivimäe Kivid
Emotsionaalselt laetud esituse eest – MTÜ Tantsustuudio “EXTEMP+” tantsuga “Serbia tants”

Publiku lemmik: Laureaat: Tantsuteater Polly “Kevad Aasias”