Registreerimine

IX ERT Festivalile registreerimine kestab 1. oktoobrist kuni 4. novembrini 2019. Registreerides kuni 21. oktoobrini kehtib osalusele soodsam hinnakiri.

Tähelepanu! Vastavalt IX Estraad- ja rahvaste tantsude festivali reglemendile on osalevate tantsude arv piiratud. Seega saavad omale koha festivalile vaid kiireimad registreerujad.

Osalustasu

Alljärgnevalt on toodud ühe tantsija osalustasu ühes tantsus vastavalt osaluse kategooriale.

Kategooria Tantsija osalustasu tantsus kuni
21.10.2019
Tantsija osalustasu tantsus pärast
21.10.2019
Soolo- ja duoetteasted 8€ 10€
Triod ehk väike kooslus 6€ 10€
Rühmakavad 5€ 10€

Kui üks tantsija osaleb mitmes tantsus, siis tuleb osalustasu tasuda iga tantsu eest eraldi vastavalt tantsu kategooriale.

Kuidas registreeruda?

  1. Lugege hoolikalt läbi tänavuse aasta reglement.
  2. Käesoleval aastal registreeritakse tantsud ja tantsijad eraldi. Laadige alla ja täitke iga tantsu kohta eraldi registreerumisvorm tantsu andmetega (tantsu nimi, pikkus).Täitke tabel tantsijate nimekirjade registreerimiseks.
  3. Saatke täidetud registreerumisvorm(id) 4. novembriks aadressile reg@ertfestival.ee. E-kirja pealkirja lisage ka registreeritava tantsugrupi nimi. Saadetud registreerumisvormide alusel saadetakse osalustasude arve.
    • Kui registreerite enne 21. oktoobrit, võib tantsijate täpse nimekirja saata hiljem, kuid mitte hiljem kui registreerumise lõpptähtaeg, 4. november.
  4. Saatke tantsu(de) muusika hiljemalt 8. novembriks aadressile muusika@ertfestival.ee. Muusikafaili nimi peab koosnema tantsugrupi nimest ja tantsu pealkirjast! E-kirja pealkirja lisage samuti registreeritava tantsugrupi nimi. Palume igaks juhuks võtta muusika kaasa ka festivalile tulles CD-plaadil või mälupulgal.
  5. Tasuge õigeaegselt meie poolt saadetud osalustasude arve.
  6. Ootame teid festivalile! 🙂

NB! Registreerimisega annate meile ühtlasi ka loa festivalil teie tantsugrupist tehtavate fotode ja videode avaldamiseks ja kasutamiseks Estraad- ja rahvaste tantsude festivali reklaammaterjalides.

Probleemide või küsimuste korral võtke meiega ühendust kontaktivormi kaudu või saatke e-kiri info@ertfestival.ee.