V Estraad- ja rahvaste tantsude festival

V Estraad- ja rahvaste tantsude festival

Tere kõik tantsuhuvilised!

Peagi on kätte jõudnud aeg tagasi minna kalliks saanud tantsusaalidesse ja alustada uut tantsuhooaega! Niisamuti on Estraad- ja rahvaste tantsude festivali usin meeskond hakanud ette valmistama juba viiendat korda toimuvat festivali, mis leiab aset 28. ja 29. novembril 2015. Taas võisteldakse kahes tantsukategoorias: estraaditantsud ja rahvaste tantsud; ja viies vanuseklassis: 6-11, 11-15, 15-19, täiskasvanud ja segavanuseklass. Täpsem võistluskorraldus on kirjas meie 2015. aasta reglemendis.

Festivali esialgne ajakava on järgmine:

  • 28. novembril kell 12:00 võistlevad omavahel estraaditantsud vanuseklassides 6-11 ja 11-15
  • 28. novembril kell 17:00 võistlevad omavahel estraaditantsud vanuseklassides 15-19, täiskasvanud ja segavanuseklass
  • 29. novembril kell 12:00 võistlevad omavahel estraaditantsude ja rahvaste tantsude soolo ja duoetteasted
  • 29. novembril kell 15:00 võistlevad omavahel rahvaste tantsude kõik vanuseklassid

Nagu näha, siis osutame sel aastal varasemast suuremat tähelepanu soolodele ja duodele, mille jaoks on pühendatud omaette kontsert 29. novembril. Ootame omavahel võistlema tantsijaid mõlemas tantsukategoorias ja kõigis vanuseklassides! Kui grupitantsude puhul hinnatakse tantsu kui tervikut, siis soolo- ja duotantsude puhul paneb žürii lisaks sellele erilist rõhku tantsija oskuste ja lavalise oleku hindamisele.

Võrreldes eelnevate aastatega on toimunud oluline muudatus festivalile registreerimise osas. Võistluse paremaks läbiviimiseks ja ajakavasse mahtumiseks on osavõtvate tantsude arv piiratud, mistõttu soovitame end osalejaks registreerida võimalikult vara. Registreeruda saab juba kasvõi täna, sest nüüd on võimalus oma tantsud eelregistreerida, andes meile teada oma osalussoovist registreerimise lehel oleva vormi kaudu. Eelregistreerimine kestab kuni 19. oktoobrini – kuni selle kuupäevani osalustasu tantsija kohta vaid 2€! Registreerumise paneme lõplikult lukku 13. novembril, pärast mida uusi võistlejaid enam vastu ei võeta.

Ootame osalema!