ERT Festival 2017 soolode ja duode tulemused

ERT Festival 2017 soolode ja duode tulemused

24. novembril 2017 toimus VII Estraad- ja rahvaste tantsude festivali I kontsert Lindakivi Kultuurikeskuses.

Võistlesid omavahel soolo- ja duotantsud, mille paremusjärjestus selgitati viieliikmelise žürii hindamise tulemusena.

Žürii kooseisus:

  • Ülle Toming
  • Olesja Kazeko
  • Jana Teder
  • Natalija Ilves
  • Karolin Poska

 

Auhinnalised kohad soolode arvestuses

Estraaditantsude vanuseklassis kuni 11-aastased

  • I koht: MTÜ Tantsuteater Polly tantsija Jekaterina Kutepova tantsuga „Ah, Pariis!“
  • II koht: MTÜ Tantsuteater Polly tantsija Angelica Bolhovitina tantsuga „Princess Poppy“
  • III koht: MTÜ Tantsuteater Polly tantsija Arina Markelova tantsuga „Karlsson“

Estraaditantsude vanuseklassis 11-15 -aastased

  • I koht: MTÜ Tantsuteater Polly tantsija Anna-Maria Tšižik tantsuga „Memories“
  • II koht: Tantsustuudio „Star Dance“ tantsija Kristina Popovitš tantsuga „Magic Tricks“
  • III koht: MTÜ Tantsuteater Polly tantsija Kamilla Dolgikh tantsuga „Magic Cinema World“

Estraaditantsude vanuseklassis 16-täiskasvanud

  • I koht: Releve Dance Studio tantsija Jekaterina Maksimovitš tantsuga „Don’t Say Farewell“
  • II koht: Tantsustuudio „Star Dance“ tantsija Elina Orlova tantsuga „112“
  • III koht: LDF Tantsukooli tantsija Laura Vassilevskaya tantsuga „Останусь“

Rahvaste tantsude vanuseklassis 11-15 -aastased

  • I koht: Marina Tširkova Balletiakadeemia tantsija Annaliisa Lipp tantsuga „Spanish Dance“
  • II koht: Luxor’i tantsija Kaoka tantsuga „Street Shaabi“

Rahvaste tantsude vanuseklassis 16-täiskasvanud

  • I koht: Flamencostuudio Fiesta tantsija Anne Anderson tantsuga „El Paraiso de la Alegria (Rõõmuparadiis)“

Auhinnalised kohad duode arvestuses

Estraaditantsude vanuseklassis kuni 11-aastased

  • I koht: MTÜ Tantsuteater Polly tantsijad Katrina Kard ja Elizaveta Barabanova tantsuga „Hirmus unenägu“
  • II koht: Tantsuteater Focus’e tantsijad Melisa Söyler ja Aleyna Söyler tantsuga „Ta ära lendas, aga lubas tagasi tulla!!!“
  • III koht: Tantsutrupp MODUS tantsijad Kerla Kalm ja Brait Pärnik tantsuga „HÄRRASMEES“

Rahvaste tantsude vanuseklassis 11-15 -aastased

  • I koht: Tantsustuudio Graatsia tantsijad Vladislav Davydov ja Daniel Vinkel tantsuga „Mexika sapateo“

Estraaditantsude vanuseklassis 11-15 -aastased

  • I koht: MTÜ Tantsuteater Polly tantsijad Nadezda Ivanova ja Jekaterina Nelidova tantsuga „Sõprus esimesest silmapilgust“
  • II koht: Tantsustuudio „Star Dance“ tantsijad Ekaterina Sviridovich ja Laura Kartavina tantsuga „My Guardian Angel“
  • III koht: MTÜ Tantsuteater Polly tantsijad Lauren-Kairiin Põldoja ja Sofia Kirillova tantsuga „Sõpruse jõud“

Estraaditantsude vanuseklassis 16-täiskasvanud

  • I koht: Tantsustuudio „Star Dance“ tantsijad Maria Zikas ja Julia Arabkina tantsuga „Slow Me Down“
  • II koht: Tantsustuudio „Star Dance“ tantsijad Olga Lans ja Jaroslav Galitskij tantsuga „Origo“
  • III koht: Tantsustuudio Graatsia tantsijad Jekaterina Narusk ja Anastasia Fedosenko tantsuga „Varjud“

Eripreemiad

  • Originaalse tantsu eest: Agneta Tantsukooli „Igatsus merest“, tantsija Hedi Kasemägi
  • Hea lahenduse, kostüümi ja muusika eest: MTÜ Tantsuteater Polly „Hirmus unenägu“, tantsijad Katrina Kard ja Elizaveta Barabanova
  • Suurepärase tantsutehnika eest: MTÜ Tantsuteater Polly „Printsess Poppy“, tantsija Angelica Bolhovitina
  • Tantsija eripreemia: Tantsutrupp MODUS’e tantsija Ando Temmo Torm, osales tantsus „KEHALINE KASVATUS“
  • Rõõmsuse eest: Tallinna 21. kool „Suvi“, tantsijad Liselle Valge ja Saara Raudsaar
  • Eripärase kostüümi eest: MTÜ Tantsuteater Polly „Ah, Pariis!“, tantsija Jekaterina Kutepova
  • Publiku lemmik: Agneta Tantsukool „Kui külm võitu sai“, tantsija Mia Luiga

 

Palju õnne kõigile võitjatele!