Agneta Tantsukool Spordi- ja Noorsooamet Eesti Kultuurkapital Lasnamäe Linnaosa Valitsus Saaremaa Vesi

ERT Festival 2017 estraaditantsude tulemused gruppide arvestuses

25. novembril 2017 toimus VII Estraad- ja rahvaste tantsude festivali II ja III kontsert Lindakivi Kultuurikeskuses. Omavahel võistlesid estraaditantsud gruppide arvestuses, mille paremusjärjestus selgitati viieliikmelise žürii hindamise tulemusena.

ERT festivali II kontserdil osalesid vanuseklassid eelkooliealised, lapsed1, lapsed2 ja noored1.

Žürii kooseisus:

  • Ülle Toming
  • Olesja Kazeko
  • Jana Teder
  • Raho Aadla
  • Tõnu Pomerants

Auhinnalised kohad

Estraaditantsude vanuseklassis eelkooliealised: vanus 3 – 7

  • I koht: MTÜ Tantsuteater Polly „Lõbus laul“
  • II koht: Tantsustuudio „Star Dance“ tants „Flamingo Mängud“
  • III koht: Tantsuansambel Neposedõ „Minu väike sõber“

Estraaditantsude vanuseklassis lapsed1: 6-9 – aastased

  • I koht: MTÜ Tantsuteater Polly „Vesiroosike“
  • II koht: Spordiklubi Nord „Värvid“
  • III koht: Tantsuklubi KOIT „Lokk ja roll“

Estraaditantsude vanuseklassis lapsed2: 9-12 – aastased

  • I koht: MTÜ Tantsuteater Polly „Kella viie teega algab uus tee“
  • II koht: MTÜ Tantsuteater Polly „Idamaised muinasjutud“
  • III koht: Maerobic Tantsustuudio RM6 „Põrunud Professorid“

Estraaditantsude vanuseklassis noored1: 12-15- aastased

  • I koht: Tantsustuudio „Star Dance“ tants „Hei Na Na Na“
  • II koht: Tantsustuudio Varjud „Gimme, gimme“
  • III koht: Rapla Tantsustuudio „Lühis“

Eripreemiad

  • Kostüümi eest: Spordiklubi Nord „Värvid“
  • Esteetilise ja tervikliku lavastuse eest: MTÜ Tantsuteater Polly „Vesiroosike“
  • Hea idee ja mängulise lavastuse eest: Tantsustuudio TOKRA „Tondipüüdjad“
  • Publiku lemmik: Tantsuteater Focus „See elab meis!“

 

ERT festivali III kontserdil osalesid vanuseklassid noored2, täiskasvanud ja segavanuseklass.

Žürii kooseisus:

  • Ülle Toming
  • Olesja Kazeko
  • Natalija Ilves
  • Raho Aadla
  • Tõnu Pomerants

Auhinnalised kohad

Estraaditantsude vanuseklassis noored2: vanus 15 – 19

  • I koht: Zagadka „На просторах Африки“
  • II koht: Tantsustuudio Varjud „Sellisena on loodud maailm“
  • III koht: FACE Moe- ja Tantsukool „Õud nukunurgas“

Estraaditantsude vanuseklassis täiskasvanud

  • I koht: Tantsutrupp MODUS „RINGCHARLESTON“
  • II koht: Tähtvere Tantsukeskus „One more touch“
  • III koht: MTÜ Tantsuteater Polly „Adon Olam“

Estraaditantsude vanuseklassis segavanuseklass

  • I koht: MTÜ Tantsuteater Polly „Igavese talve kuningriigis“
  • II koht: Tantsutrupp MODUS „TRANKEY DOO“
  • III koht: Tantsustuudio Varjud „Uued reeglid“

Eripreemiad

  • Emotsionaalselt kaasakiskuva esituse eest solistile Sofija Tsarjova tantsugrupist Zemtsuzina tansuga „Usaldage meid!“
  • Publiku lemmik: MTÜ Tantsuteater Polly „Igavese talve kuningriigis“