Festivali tulemused 2017

Soolode ja duode tulemused

Soolod

Estraaditantsude vanuseklassis kuni 11-aastased

  • I koht: MTÜ Tantsuteater Polly tantsija Jekaterina Kutepova tantsuga „Ah, Pariis!“
  • II koht: MTÜ Tantsuteater Polly tantsija Angelica Bolhovitina tantsuga „Princess Poppy“
  • III koht: MTÜ Tantsuteater Polly tantsija Arina Markelova tantsuga „Karlsson“

Estraaditantsude vanuseklassis 11-15 -aastased

  • I koht: MTÜ Tantsuteater Polly tantsija Anna-Maria Tšižik tantsuga „Memories“
  • II koht: Tantsustuudio „Star Dance“ tantsija Kristina Popovitš tantsuga „Magic Tricks“
  • III koht: MTÜ Tantsuteater Polly tantsija Kamilla Dolgikh tantsuga „Magic Cinema World“

Estraaditantsude vanuseklassis 16-täiskasvanud

  • I koht: Releve Dance Studio tantsija Jekaterina Maksimovitš tantsuga „Don’t Say Farewell“
  • II koht: Tantsustuudio „Star Dance“ tantsija Elina Orlova tantsuga „112“
  • III koht: LDF Tantsukooli tantsija Laura Vassilevskaya tantsuga „Останусь“

Rahvaste tantsude vanuseklassis 11-15 -aastased

  • I koht: Marina Tširkova Balletiakadeemia tantsija Annaliisa Lipp tantsuga „Spanish Dance“
  • II koht: Luxor’i tantsija Kaoka tantsuga „Street Shaabi“

Rahvaste tantsude vanuseklassis 16-täiskasvanud

  • I koht: Flamencostuudio Fiesta tantsija Anne Anderson tantsuga „El Paraiso de la Alegria (Rõõmuparadiis)“

Duod

Estraaditantsude vanuseklassis kuni 11-aastased

  • I koht: MTÜ Tantsuteater Polly tantsijad Katrina Kard ja Elizaveta Barabanova tantsuga „Hirmus unenägu“
  • II koht: Tantsuteater Focus’e tantsijad Melisa Söyler ja Aleyna Söyler tantsuga „Ta ära lendas, aga lubas tagasi tulla!!!“
  • III koht: Tantsutrupp MODUS tantsijad Kerla Kalm ja Brait Pärnik tantsuga „HÄRRASMEES“

Rahvaste tantsude vanuseklassis 11-15 -aastased

  • I koht: Tantsustuudio Graatsia tantsijad Vladislav Davydov ja Daniel Vinkel tantsuga „Mexika sapateo“

Estraaditantsude vanuseklassis 11-15 -aastased

  • I koht: MTÜ Tantsuteater Polly tantsijad Nadezda Ivanova ja Jekaterina Nelidova tantsuga „Sõprus esimesest silmapilgust“
  • II koht: Tantsustuudio „Star Dance“ tantsijad Ekaterina Sviridovich ja Laura Kartavina tantsuga „My Guardian Angel“
  • III koht: MTÜ Tantsuteater Polly tantsijad Lauren-Kairiin Põldoja ja Sofia Kirillova tantsuga „Sõpruse jõud“

Estraaditantsude vanuseklassis 16-täiskasvanud

  • I koht: Tantsustuudio „Star Dance“ tantsijad Maria Zikas ja Julia Arabkina tantsuga „Slow Me Down“
  • II koht: Tantsustuudio „Star Dance“ tantsijad Olga Lans ja Jaroslav Galitskij tantsuga „Origo“
  • III koht: Tantsustuudio Graatsia tantsijad Jekaterina Narusk ja Anastasia Fedosenko tantsuga „Varjud“

Eripreemiad

  • Originaalse tantsu eest: Agneta Tantsukooli „Igatsus merest“, tantsija Hedi Kasemägi
  • Hea lahenduse, kostüümi ja muusika eest: MTÜ Tantsuteater Polly „Hirmus unenägu“, tantsijad Katrina Kard ja Elizaveta Barabanova
  • Suurepärase tantsutehnika eest: MTÜ Tantsuteater Polly „Printsess Poppy“, tantsija Angelica Bolhovitina
  • Tantsija eripreemia: Tantsutrupp MODUS’e tantsija Ando Temmo Torm, osales tantsus „KEHALINE KASVATUS“
  • Rõõmsuse eest: Tallinna 21. kool „Suvi“, tantsijad Liselle Valge ja Saara Raudsaar
  • Eripärase kostüümi eest: MTÜ Tantsuteater Polly „Ah, Pariis!“, tantsija Jekaterina Kutepova
  • Publiku lemmik: Agneta Tantsukool „Kui külm võitu sai“, tantsija Mia Luiga

Rahvaste tantsude tulemused gruppide arvestuses

Rahvaste tantsude vanuseklassis lapsed1

  • I koht: Tantsuteater Focus „Oi,ljuli,ljuli…..“
  • II koht: Erazanq „Lorke“
  • III koht: Goltsman Ballet Studio „GelSher“

Rahvaste tantsude vanuseklassis lapsed2

  • I koht: Tantsuansambel Neposedõ „Akulinka“
  • II koht: Tantsuteater Focus „Tarantella“
  • III koht: Tantsuklubi KOIT „Rõõm olemisest“

Rahvaste tantsude vanuseklassis noored1

  • I koht: Ansambel Terek „Islamei“
  • II koht: Tantsustuudio Graatsia „Hava-nagila“
  • III koht: Flamencostuudio Fiesta „Pühapäev Havannas“

Rahvaste tantsude vanuseklassis noored2

  • I koht: Tantsustuudio Graatsia „Šalaho“
  • Tantsuansambel Neposedõ „Belleza“

Rahvaste tantsude vanuseklassis täiskasvanud

  • I koht: Mustlastantsu huvikool Khamoro „Sallikarussell“
  • I koht: Tantsustuudio Amrita „Sanmukha Kavuthuvam“
  • III koht: Mustlastantsutrupp Shatritsa „Cumaile“

Rahvaste tantsude vanuseklassis segavanuseklass

  • I koht: Tantsustuudio Graatsia „Hitrye prachki“
  • II koht: Flamencostuudio Fiesta „Quadro de casta~nuelas“ (“Kastanjetikvartett”)
  • III koht: Erazanq „PAPURRI“

Eripreemiad

  • Lavalise kohalolu eest: Tantsuklubi KOIT „Rõõm olemisest“
  • Karakteristliku esituse eest: tantsija Saskia Hannus Flamencostuudiost Fiesta, tants „Fandangos“
  • Publiku lemmik: Tantsuteater Focus „Tarantella“

Estraaditantsude tulemused gruppide arvestuses

Estraaditantsude vanuseklassis eelkooliealised: vanus 3 – 7

  • I koht: MTÜ Tantsuteater Polly „Lõbus laul“
  • II koht: Tantsustuudio „Star Dance“ tants „Flamingo Mängud“
  • III koht: Tantsuansambel Neposedõ „Minu väike sõber“

Estraaditantsude vanuseklassis lapsed1: 6-9 – aastased

  • I koht: MTÜ Tantsuteater Polly „Vesiroosike“
  • II koht: Spordiklubi Nord „Värvid“
  • III koht: Tantsuklubi KOIT „Lokk ja roll“

Estraaditantsude vanuseklassis lapsed2: 9-12 – aastased

  • I koht: MTÜ Tantsuteater Polly „Kella viie teega algab uus tee“
  • II koht: MTÜ Tantsuteater Polly „Idamaised muinasjutud“
  • III koht: Maerobic Tantsustuudio RM6 „Põrunud Professorid“

Estraaditantsude vanuseklassis noored1: 12-15- aastased

  • I koht: Tantsustuudio „Star Dance“ tants „Hei Na Na Na“
  • II koht: Tantsustuudio Varjud „Gimme, gimme“
  • III koht: Rapla Tantsustuudio „Lühis“

Estraaditantsude vanuseklassis noored2: vanus 15 – 19

  • I koht: Zagadka „На просторах Африки“
  • II koht: Tantsustuudio Varjud „Sellisena on loodud maailm“
  • III koht: FACE Moe- ja Tantsukool „Õud nukunurgas“

Estraaditantsude vanuseklassis täiskasvanud

  • I koht: Tantsutrupp MODUS „RINGCHARLESTON“
  • II koht: Tähtvere Tantsukeskus „One more touch“
  • III koht: MTÜ Tantsuteater Polly „Adon Olam“

Estraaditantsude vanuseklassis segavanuseklass

  • I koht: MTÜ Tantsuteater Polly „Igavese talve kuningriigis“
  • II koht: Tantsutrupp MODUS „TRANKEY DOO“
  • III koht: Tantsustuudio Varjud „Uued reeglid“

Eripreemiad

  • Kostüümi eest: Spordiklubi Nord „Värvid“
  • Esteetilise ja tervikliku lavastuse eest: MTÜ Tantsuteater Polly „Vesiroosike“
  • Hea idee ja mängulise lavastuse eest: Tantsustuudio TOKRA „Tondipüüdjad“
  • Publiku lemmik: Tantsuteater Focus „See elab meis!“
  • Emotsionaalselt kaasakiskuva esituse eest solistile Sofija Tsarjova tantsugrupist Zemtsuzina tansuga „Usaldage meid!“
  • Publiku lemmik: MTÜ Tantsuteater Polly „Igavese talve kuningriigis“