Registreerimine

Festivalil võistlemiseks tuleb osalevad tantsud eelregistreerida. Eelregistreerimine algab 17. septembril ning kestab kuni 15. oktoobrini 2018.  Registreerides tantsud kuni 15. oktoobrini, kehtivad osalusele soodushinnad. Lõplik registreerumise tähtaeg on 2. november 2018 (gruppidel, kelle arve maksetähtaeg on 21 päeva, on lõplik registreerimise tähtaeg 25. oktoober 2018).

Tähelepanu! Vastavalt VIII Estraad- ja rahvaste tantsude festivali reglemendile on osalevate tantsude arv piiratud. Seega saavad omale koha festivalile vaid kiireimad registreerujad.

Osalustasu

Alljärgnevalt on toodud ühe tantsija osalustasu ühe festivalipäeva kohta.

 

Vanuseklass Osalustasu tantsija kohta eelregistreerudes hiljemalt 15.10.2018 Osalustasu tantsija kohta pärast 15.10.2018
Soolo- ja duoetteasted 5€ 8€
Triod ehk väike kooslus 4€ 7€
Eelkooliealised, lapsed1, lapsed2, 2€ 5€
Noored1, noored2, täiskasvanud, segavanuseklass 3€ 5€

Kuidas registreeruda?

 1. Lugege hoolikalt läbi tänavuse aasta reglement.
 2. Eelregistreerige oma tants enne 15. oktoobrit kasutades käesoleva lehekülje all olevat eelregistreerumise vormi või saatke e-mail aadressile reg@ertfestival.ee järgmiste andmetega:
  1. tantsugrupi nimi
  2. tantsu kategooria
  3. tantsu vanuseklass
  4. tantsijate arv
 3. Laadige alla ja täitke iga tantsu kohta eraldi registreerumisvorm tantsu täpsete andmetega (tantsu nimi, pikkus, tantsijate nimed jms info).
 4. Saatke täidetud registreerumisvorm(id) 2.novembriks (21-päevalise arve maksetähtajaga gruppidel 25. oktoobriks) aadressile reg@ertfestival.ee. E-kirja pealkirja lisage ka registreeritava tantsugrupi nimi. Saadetud registreerumisvormide alusel saadetakse osalustasude arve.
 5. Saatke tantsu(de) muusika hiljemalt 9. novembriks aadressile muusika@ertfestival.ee. Muusikafaili nimi peab koosnema tantsugrupi nimest ja tantsu pealkirjast! E-kirja pealkirja lisage samuti registreeritava tantsugrupi nimi. Palume igaks juhuks võtta muusika kaasa ka festivalile tulles CD-plaadil või mälupulgal.
 6. Tasuge õigeaegselt meie poolt saadetud osalustasude arve.
 7. Ootame teid festivalile! 🙂

NB! Registreerimisega annate meile ühtlasi ka loa festivalil teie tantsugrupist tehtavate fotode ja videode avaldamiseks ja kasutamiseks Estraad- ja rahvaste tantsude festivali reklaammaterjalides.

Probleemide või küsimuste korral võtke meiega ühendust kontaktivormi kaudu või saatke e-kiri info@ertfestival.ee.

Eelregistreerumise vorm

 

Registreerumine on selleks aastaks lõppenud